Odpowiedź z MZDW ws budowy ronda przy ul. Dworkowej i Głównej w Markach

Tomasz Paciorek

 12 kwietnia 2022    17:36

Szanowni Państwo, 

w dniu 9 lutego 2022 r. wraz z Łukaszem Krzemińskim i Pawłem Dąbrowskim, działaczami społecznymi, złożyliśmy w Mazowieckim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Warszawie na ręce Pana dyrektora Grzegorza Obłękowskiego petycję z 700 podpisami poparcia dla budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Dworkowej i ul. Głównej z DW631. Szczegóły KLIKNIJ TUTAJ

W dniu 12 kwietnia 2022 r. otrzymałem odpowiedź. Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z korespondencją  w tej sprawie.

Galeria

zdjecie: 130399
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry