Marecki Budżet Obywatelski - złóż swój projekt

Ada Gajek UMMarki

 19 kwietnia 2022    10:52

W piątek 22 kwietnia o północy upływa termin na składanie propozycji zadań do Mareckiego Budżetu Obywatelskiego

Marecki Budżet Obywatelski (MBO) po raz pierwszy ruszył w Markach w 2013 r. Dotychczas odbyło się 6. edycji, w ramach których zrealizowano 27 projektów za sumę ponad 3 milionów złotych. Na mieście w wielu miejscach znajdziecie charakterystyczne tabliczki, które informują o inwestycji ze środków pochodzących z budżetu obywatelskiego. Może to będzie inspiracją do składania projektów w tegorocznej edycji MBO. 

Zachęcamy do składania wniosków – jak to zrobić podpowiedzi szukajcie na stronie zdecyduj.marki.pl. Piszcie maile na zdecyduj@marki.pl. Pomocą służą także urzędnicy miejscy podczas dyżuru w ratuszu we środę 20 kwietnia od 16:00 do 18:00. Dyżur w CAF3 przy ul. Fabrycznej 3 w dniu 21 kwietnia będą pełnić osoby z Zespołu ds. MBO. Zasięgniecie ich porady w godzinach od 18:00 do 20:00.  Pamiętajcie, że do podziału jest 800 tysięcy złotych. 

Galeria

zdjecie: 130417
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry