Konkurs na szczepienia przeciw grypie dla seniorów

Ada Gajek UMMarki

 26 kwietnia 2022    15:40

Zapraszamy do składania ofert na realizację programu polityki zdrowotnej pn. "Program szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla mieszkańców Gmin

Burmistrz Miasta Jacek Orych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację programu polityki zdrowotnej pn. „Program szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla mieszkańców Gminy Miasto Marki w wieku powyżej 65 r.ż. na lata 2022-2024”

Do udziału w konkursie uprawnione są podmioty lecznicze w rozumieniu art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej, posiadające podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia zdrowotne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz podmioty komercyjne realizujące świadczenia z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, w tym świadczenia z zakresu objętego konkursem ofert.

Szczegółowe informacje oraz pakiet niezbędnych dokumentów znajdą Państwo w załącznikach.

Termin składania ofert mija 16 maja 2022 r. o godzinie 16:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 25 maja 2022 r. Komisja Konkursowa obradować będzie w dniu 18 maja 2022 r, kiedy to o 10:00 nastąpi otwarcie złożonych ofert.

 

Załączniki:

00500642022.pdf

Galeria

zdjecie: 130437
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry