20 zgłoszeń do Mareckiego Budżetu Obywatelskiego

Ada Gajek UMMarki

 27 kwietnia 2022    16:32

Termin zgłoszeń minął o północy 22 kwietnia, mieszkańcy nie zawiedli.

W tegorocznej edycji mieszkańcy Marek po raz kolejny mieli wiele ciekawych pomysłów, które w postaci projektów zostały zgłoszone do Mareckiego Budżetu Obywatelskiego (MBO).

Do północy 22 kwietnia spłynęło 14 projektów w kategorii zadań twardych oraz 6 w kategorii zadań miękkich.

Zaangażowanie społeczne mieszkańców także w tym roku pozytywnie zaskoczyło. Nie tylko liczba projektów, ale także liczba osób będących autorami i tych, którzy wnioski zechcieli poprzeć swoim podpisem, świadczą o dojrzałości obywatelskiej mieszkańców naszego miasta.

Obecnie trwa etap weryfikacji - od strony formalnej przez Zespół ds MBO, a potem od strony merytorycznej przez wydziały urzędu miasta.

Ostateczna lista zadań, które znajdą się na karcie do głosowania oraz tych do głosowania niedopuszczonych, znana będzie 31 sierpnia 2022 r.

Galeria

zdjecie: 130439
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry