Ogłaszamy II konkurs na wsparcie rozwoju sportu w Markach w roku 2022

Monika Banaszek CAF3 UMMarki

 28 kwietnia 2022    11:21

Burmistrz Miasta Marki ogłasza II otwarty konkurs projektów na wsparcie rozwoju sportu na terenie Gminy Miasto Marki w 2022 roku.

Wniosek z zakresu rozwoju sportu skierowany jest do klubów sportowych niezaliczanych do sektora finansów publicznych, prowadzących działalność na obszarze Marek i nie działających w celu osiągnięcia zysku.

Sposób i termin zgłaszania wniosków o dotacje.

  1. Wniosek, należy wypełnić w języku polskim na druku zgodnym ze wzorem określonym w uchwale nr XXIX/360/2020 Rady Miasta Marki z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu przez miasto Marki.
  2. Wniosek należy złożyć do dnia 16 maja 2022 roku do godz. 15:55 w aplikacji Generator eNGO, dostępnej pod adresem: https://marki.engo.org.pl.
  3. Wnioski złożone po upływie terminu podanego w ogłoszeniu konkursowym zostaną odrzucone i nie będą brały udziału w konkursie.
  4. Koszt wnioskowanej dotacji nie może być wyższy niż 32 000,00 zł
  5. Wszystkie wnioski zgłoszone do konkursu wraz z załączoną do niej dokumentacją pozostają w aktach urzędu i bez względu na okoliczności nie będą zwrócone wnioskodawcy ani w trakcie procesu przyznawania dotacji, ani po jego zakończeniu.
  6. Odpowiedzialność za dostarczenie wniosku spoczywa na wnioskodawcy.

Łączna kwota przeznaczona na realizację projektów w niniejszym konkursie wynosi 124 000,00 zł.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączeniu.

https://bip.marki.pl/zarzadzenie/16208/zarzadzenie-nr-0050-063-2022

 

Galeria

zdjecie: 130443
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry