Przygotuj swój rower do sezonu razem z nami!

START:    6 maja 2022    18:30 CAF3, ul. Fabryczna 3

Monika Banaszek CAF3

 28 kwietnia 2022    11:24

Chociaż pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza sezon rowerowy możemy uznać za rozpoczęty. Szczególnie, że przed nami wspaniały, wakacyjny czas!  Jeśli tylko macie taką możliwość zachęcamy do zmiany środka transportu na… rower! Jest to korzystne nie tylko dla naszego zdrowia, ale też dla środowiska. Zanim jednak to nastąpi warto poznać kilka podstawowych zasad dbania i korzystania z roweru.

6 maja o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie z pracownikami serwisu Rowerowysquad - firmy działającej w naszym mieście. Pracownicy odpowiedzą na pytania dlaczego warto serwisować rower i jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Dowiemy się co nieco o ochronie osobistej podczas jazdy.

CAF3, ul. Fabryczna 3, tel. 22 129 11 83

Wstęp wolny.

Galeria

zdjecie: 130445
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry