Zapraszamy na spotkanie i warsztaty z Wiktorem Sieglem autorem książki "Efektywność osobista 4x4"

START:    10 maja 2022    18:00 CAF3, ul. Fabryczna 3

Monika Banaszek CAF3

 28 kwietnia 2022    11:32

Jeżeli w każdym, kolejnym roku rośnie ilość spraw, które masz do załatwienia i masz coraz mniej czasu na ich realizację, a jednocześnie masz nadal poczucie marnowania czasu oraz braku równowagi między sprawami zawodowymi i prywatnymi, to zapraszamy Cię na spotkanie z autorem książki Panem Wiktorem Sieglem mieszkańcem naszego miasta.
 

Porozmawiamy jak skutecznie funkcjonować w szybko zmieniających się okolicznościach i przy rosnącej presji oczekiwań otoczenia, gdzie nie wystarczą już pojedyncze techniki poprawy efektywności. Dowiesz się o spójnym, kompleksowym systemie efektywności osobistej, który przygotuje Cię na nowe, zaskakujące wyzwania i trudności - zachęca Wiktor Siegel


Dowiesz się o najlepszych praktykach, dzięki którym:

  • OPANUJESZ każdy przyrost ilości spraw do załatwienia
  • NIE BĘDZIE CI BRAKOWAĆ czasu na realizację najważniejszych spraw
  • PRZESTANIESZ marnować czas
  • ODZYSKASZ równowagę między sprawami zawodowymi oraz prywatnymi

Autor: Wiktor Siegel, mentor i trener, lekarz medycyny, specjalista radiolog. Absolwent studiów podyplomowych w Instytucie Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Chartered Institute of Marketing w Londynie.

Podróżnik na 6 kontynentach, przewodnik tatrzański, organizator inspirujących wypraw górskich dla liderów w Dolomity Włoskie, Himalaje, Hindukusz, Karakorum i Pamir.

Efektywnością osobistą zajmuje się zawodowo od ponad 20 lat – jako trener i mentor.

Wszystkie praktyki zawarte w poradniku sam stosuje codziennie w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Ma na swoim koncie realizację ponad 1.500 dni szkoleniowych oraz ponad 500 sesji mentoringowych. Wykładowca w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Krakowie.
 

10 maja (piątek), godz. 18:00,

CAF3, ul. Fabryczna 3

WSTĘP WOLNY, informacja pod nr telefonu 22 129 11 83

Przyjdź na spotkanie, a przekonasz się jak duże rezerwy rozwoju efektywności osobistej masz nadal do wykorzystania!

 

Galeria

zdjecie: 130446
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry