Zapraszamy przed marecki ratusz na obchody Dnia Flagi RP

START:    2 maja 2022    12:00 Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 95

Monika Banaszek CAF3 UMMarki

 29 kwietnia 2022    09:05

2 maja o godzinie 12:00 po raz 18. obchodzić będziemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dzień Flagi został ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 2004 r. Święto upamiętnia historię polskich barw narodowych, symboli i tradycji patriotycznych. To także dzień Polonii i Polaków za Granicą.

Tradycyjnie flagę na maszt przed Urzędem Miasta Marki podniosą Druhny i Druhowie: z OSP Marki, 62. Szczepu Harcerskiego "Polanie" im. Króla Bolesława Chrobrego ZHP oraz 62. Szczepu Harcerskiego "Gaudium" im. króla Bolesława Chrobrego ZHR.

Więcej informacji dotyczących flagi i nie tylko, możecie znaleźć w LINKU

Zachęcamy mieszkańców do wywieszenia flag na budynkach i balkonach oraz do udziału w uroczystości przed Urzędem Miasta Marki.

Galeria

zdjecie: 130448
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry