Nowe budynki Szpitala Powiatowego w Wołominie. Prace idą pełną parą.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 5 maja 2022    14:03

Przy okazji spotkania z Grzegorz Krycki dyrektorem Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie przyglądałem się budowie dwóch nowych budynków szpitala. Prace wyprzedzają harmonogram, co pozwoli na zakończenie inwestycji już w listopadzie tego roku. Pozostanie jeszcze kwestia wyposażenia jednego z budynków, który w pierwszej kolejności zostanie oddany pacjentom. To właśnie do tego budynku zostaną przeniesione poradnie specjalistyczne, w tym ta dziecięca oraz rehabilitacja i administracja szpitala. Muszę przyznać, że prace postępują w imponującym tempie, a zakres inwestycji robi duże wrażenie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za kilka lat placówka medyczna #PowiatWołomiński będzie w gronie najnowocześniejszych i największych placówek tego typu na Mazowszu.

Galeria

zdjecie: 130459
fot. 1
fot. 2
fot. 2
fot. 3
fot. 3
fot. 4
fot. 4
fot. 5
fot. 5
fot. 6
fot. 6
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry