Niedziałające stacje naprawcze dla rowerów.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 6 maja 2022    15:22

Stacje naprawcze dla rowerów w naszym mieście są tematem mojego dzisiejszego pisma do Burmistrza #MiastoMarki.

Jest ich kilka, ale na nic to, jeśli rowerzyści nie mogą z nich korzystać, ponieważ nie działają i są wybrakowane. W tej sytuacji zwróciłem się z pisemną prośbą do Burmistrza, o podjęcie działań mających na celu naprawę wspomnianych urządzeń oraz zwiększenie częstotliwości przeglądów technicznych.

Należy mieć na uwadze, że wraz z dynamicznie zwiększającą się liczbą Mieszkańców naszego miasta, równie dynamicznie zwiększa się liczba rowerzystów, co widać każdego dnia. Warto też pamiętać, że wraz ze zmieniającym się klimatem sezon rowerowy trwa praktycznie przez cały rok.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FradnyWerelich%2Fvideos%2F1412058065890821%2F&show_text=true&width=560&t=0" width="560" height="429" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

#dlaMieszkańców #radnyWerelich #WspólnaSprawa

Galeria

zdjecie: 130465
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry