Geneza powstania parafii pw. Św. Izydora-Oracza w Markach". Prelekcja historyczna.

START:    14 maja 2022    18:45 Kościół par. Św. Izydora Oracza w Markach, al. Piłsudskiego 95,

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 10 maja 2022    11:32

Szanowni Państwo,

ksiądz Proboszcz Kazimierz Sztajerwald oraz Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga, w związku z uroczystością wprowadzenia do naszej świĄtyni relikwiI Św. Izydora-Oracza, zapraszają serdecznie na prelekcję historyczną pt.: „Geneza powstania parafii pw. Św. Izydora-Oracza w Markach".

Prelekcja odbędzie się w sobotę 14.05.2022 r. po wieczornej Mszy Św. o godz. 18:45. Odczyt poprowadzi Zbigniew Paciorek, Prezes Stowarzyszenia Marki-PUstelnik-Struga, regionalista, pasjonat lokalnej historii.

Zapraszamy!

Załączniki:

130.jpg

Galeria

zdjecie: 130471
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry