Rozliczyłeś już PIT i wskazałeś Marki jako miejsce zamieszkania? To przedłuż ważność swojej karty!

Monika Banaszek CAF3 UMMarki

 10 maja 2022    15:34

Przypominamy, iż  30 czerwca skończy się ważność Mareckich Kart Mieszkańca, przedłużonych na podstawie PITu za rok 2020. Jeśli rozliczyłeś już PIT za rok 2021 i wskazałeś Marki jako miejsce zamieszkania, to zachęcamy do przedłużenia ważności karty na kolejny rok. 

Można to zrobić w Centrum Aktywności Fabryczna (CAF3),
ul. Fabryczna 3 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00. W lipcu i sierpniu CAF3 będzie czynny w godzinach pracy urzędu.

Celem przedłużenia karty wymagamy okazania pierwszej strony PITu (z informacją o mareckim adresie zamieszkania) wraz z potwierdzeniem jego złożenia.

Galeria

zdjecie: 130474
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry