Umowa na brakujący chodnik w ul. Bandurskiego podpisana

Paweł Pniewski BlogPawłaPniewskiego UMMarki

 11 maja 2022    21:21

Jeszcze jako radny wspólnie z radną Magdaleną Szafarz, na prośbę mieszkańców ulicy Bandurskiego, wnioskowaliśmy o zabezpieczenie środków w budżecie miasta na 2021 rok na wykonanie projektu brakującego fragmentu chodnika w ulicy Bandurskiego od al. Piłsudskiego do Biedronki, który znacząco ułatwiłby życie mieszkańcom numerów parzystych.

Projekt w ubiegłym roku został wykonany, a w tym przyszedł czas na realizację tej inwestycji. W ogłoszonym niedawno przetargu oferty na realizację tej inwestycji tylko nieznacznie przekroczyły zabezpieczone środki na ten cel w naszym budżecie. W tym tygodniu, z upoważnienia burmistrza Jacka Orycha, podpisałem umowę z wykonawcą tej inwestycji wyłonionym w przetargu - firmą Dowbud-C. Termin zakończenia prac wyznaczony został na połowę października. Koszt tej inwestycji to 150 tysięcy złotych.

Galeria

zdjecie: 130481
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry