W IV kwartale 2022 r. powstanie chodnik przy ul. Bandurskiego

Tomasz Paciorek

 12 maja 2022    08:39

W IV kwartale 2022 r. powstanie chodnik przy ul. Bandurskiego po stronie numerów parzystych idąc od al. Marsz. J. Piłsudskiego do Biedronki.

Od wielu lat zabiegałem o tę inwestycję na tym odcinku wraz z wjazdami do posesji.

Wybudowanie w tym miejscu chodnika połączy w jedną całość istniejący już chodnik od ul. Okólnej do sklepu „Biedronka” i tym samym zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców korzystających obecnie z niezagospodarowanego pobocza.

Koszt budowy wyniesie 150 000,00 zł. Inwestycję zrealizuje firma Dowbud-C z Warszawy.

Galeria

zdjecie: 130482
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry