PGE - odpowiedź na pismo w sprawie częstych wyłaczeń

Andrzej Nadolski MSG RadaMiastaMarki

 12 maja 2022    10:58

PGE Dystrybucja udzieliło odpowiedzi na pytania Rady Miasta Marki zawarte w uchwale z dnia 30.03.2022. Pisałem o tym m.in. tu

W piśmie odniesiono się m.in. do:
- listy inwestycji w sieć 15kV (wykonanie 2016-21, plan 2022-27)
- listy wskaźników SAIDI i SAIFI (bardzo wyraźnie widać pogorszenie jakości w roku 2021)
- wyjaśniono i potwierdzono procedurę ubiegania się o wypłate bonifikat

Uważam, że PGE poważnie potraktowało zgłoszone przez nas zagadnienia i dość skrupolutnie je opisało. Niestety z treści wynika, że inwestycje w sieć 15 kV w latach 2016-21 praktycznie nie istniały. Wykonano zaledwie pięć stosunkowo niewielkich inwestycji na tym poziomie napięcia.

Pozostaje mieć nadzieję, że prace obecnie realizowane i planowane (zawarte w Planie Rozwoju spółki), zostaną wykonane i pomyślnie wpłynie to jakość zasilania naszego miasta.

Galeria

zdjecie: 130485
zdjecie

Andrzej Nadolski

Samorządowiec, społecznik i wolontariusz.
Od 2018 r. radny miasta Marki. Vice-prezes zarządu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, koordynator akcji Św. Mikołaj mieszka w Markach

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry