Zjazd dla osób ze szczególnymi potrzebami, przy przystanku autobusowym FABRYCZNA 02 prawie gotowy.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 13 maja 2022    15:23

Byłem na miejscu, obserwowałem jak spełnia swoje przeznaczenie i rozmawiałem z osobami, które w tym czasie korzystały ze wspomnianego zjazdu. Mamy z wózkami dziecięcymi bardzo zadowolone, dlatego utwierdziłem się w przekonaniu, że warto było być upartym w powyższej sprawie.

O powyższy zjazd zabiegałem od pewnego już czasu, a za pośrednictwem różnych instytucji, m. im. GDDKiA, ale zawsze stało coś na przeszkodzie. Zmiana zarządcy drogi, remonty, itd., a może po prostu brak zrozumienia dla niby drobnego problemu, który w rzeczywistości bardzo utrudniał życie Mieszkańcom korzystających z komunikacji miejskiej.

W zeszłym roku interweniowałem wspólnie z radną Ewa Rosą oraz radnymi sejmiku Anna Katarzyna Brzezińska-Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego Krzysztof Strzałkowski u Marszałka #Mazowsze, ponieważ na ten czas to #MZDW był zarządcą ul. Piłsudskiego - odpowiedź na nasze wystąpienie była pozytywna, a dziś zgodnie z deklaracją województwa ruszyły prace, przy wspomnianym zjeździe.

(https://arekwerelich.wordpress.com/.../bedzie-dodatkowy.../).

Determinacja i konsekwencja w działaniach popłaca. Dla mnie osobiście ta drobna sprawa urosła na przełomie lat do sprawy honorowej. Nie lubię się poddawać w działaniach, choć czasem trudno zwalczyć wszystkie przeciwności losu i biurokrację.

Dziś osobiście byłem na miejscu. Prace końcowe jeszcze się nie zakończyły. Do czasu zamontowania barierek oraz zabezpieczenia zjazdu od jezdni drogi, zostały założone taśmy. Staram się być na bieżąco w tym temacie, w innych zresztą podobnie.

Galeria

zdjecie: 130487
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry