Poświęcenie motocykli, rowerów i innych jednośladów. Zapraszamy!

START:    22 maja 2022    12:00 Kościół par. Św. Izydora Oracza w Markach, al. Piłsudskiego 93,

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 19 maja 2022    09:55

W imieniu członków i sympatyków Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga zapraszamy bardzo serdecznie mieszkańców Marek na poświęcenie motocykli, skuterów, rowerów i innych pojazdów jednośladowych.

Będzie to swego rodzaju rozpoczęcie sezonu motocyklowego i rowerowego oraz prośba o szczęśliwe uczestnictwo w ruchu drogowym.

Uroczysta Msza św. rozpocznie się 22.05.2022 r. (niedziela) o godz. 12:00 w kościele parafii Św. Izydora – Oracza w Markach przy al. Piłsudskiego 93. Bezpośrednio po Mszy św. zgromadzone wokół kościoła pojazdy poświęci sam ks. Proboszcz Kazimierz Sztajerwald, jadąc jako pasażer na jednym z motocykli.

Po uroczystości zapraszamy na skromny poczęstunek – żurek domowej roboty z chlebem. Dodatkowo dla każdego uczestnika przewidujemy pamiątkowy, poświęcony wcześniej, medalik w formie breloczku z postacią Św. Krzysztofa – patrona kierowców. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w dniu 22.05.2022 r. (niedziela) o godz. 12:00.

Organizatorem uroczystości i sponsorem jest Sekcja Motocyklowa Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga.

Galeria

zdjecie: 130503
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry