Rozstrzygnęliśmy kolejny konkurs zdrowotny

Ada Gajek UMMarki

 19 maja 2022    11:21

Kontynuujemy szczepienia przeciw grypie dla mareckich seniorów

W dniu wczorajszym komisja konkursowa wyłoniła realizatorów kolejnego już programu polityki zdrowotnej (PPZ). Tym razem to PPZ pn: „Program szczepień profilaktycznych przeciwko grypie dla mieszkańców Gminy Miasto Marki w wieku powyżej 65 r.ż. na lata 2022- 2024”.

Do konkursu stanęły dwie mareckie przychodnie - Esculap z ulicy Fabrycznej 1 oraz Marecki Ośrodek Zdrowia "Kardiomed" z ulicy Sportowej 3.

Komisja zadecydowała, że obie oferty spełniają założone w konkursie kryteria. Dlatego też szczepienia w kolejnych trzech latach realizować będą obie przychodnie.

Szczepienia cieszą się ogromną popularnością wśród naszych seniorów, dlatego chcemy kontynuować ten program. Już dziś zachęcam do udziału zarówno w szczepieniach jak i w części edukacyjnej programu.  Na ten cel zarezerwowalismy 180 tys czyli 60 tys na rok - dodaje Burmistrz Jacek Orych.

Treść zarządzenia Burmistrza w tej sprawie znajdziecie Państwo w załączniku. 

Załączniki:

00500792022.pdf

Galeria

zdjecie: 130504
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry