Rozpoczęła się budowa chodnika przy ul. Bandurskiego

Tomasz Paciorek

 2 czerwca 2022    19:10

Szanowni Państwo,

1.06.2022 r. rozpoczęła się budowa chodnika przy ul. Bandurskiego od al. Piłsudskiego do sklepu „Biedronka”. Zabiegałem o tę inwestycję od wielu lat. Pisma w tej sprawie przedstawiam w załączeniu. Informowałem również Państwa o podjętych działaniach radnego miasta Marki na corocznych spotkaniach z mieszkańcami.

Budowę chodnika wykona firma Dowbud -C, która wygrała przetarg. Wartość umowy wynosi 150 000,00 zł.

Rozpoczęte prace budowlane mogą być dla Państwa czasowym utrudnieniem. Bardzo proszę o wyrozumiałość. Bardzo proszę również o ułatwienie pracy ekipie budowlanej i nie parkowanie samochodów na poboczu.

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Paciorek

Załączniki:

05.jpg

Galeria

zdjecie: 130539
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry