Zbudujemy kolejne nakładki asfaltowe

Ada Gajek UMMarki

 3 czerwca 2022    09:56

Podpisaliśmy umowy na realizację trzech odcinków dróg

Rozstrzygnęliśmy przetarg na przebudowę:

  • ulicy Piotrówka
  • kolejnego odcinka ulicy Hallera
  • sięgacza ulicy Długiej

Nakładki asfaltowe ułoży firma Usługi Transportowe Budowlane I Drogowe Ireneusz Ziemiecki. Łączny koszt inwestycji wynosi prawie 825 tys. zł.

W tym roku ułożyliśmy nakładki na ulicach: Długosza, Podgórskiej, odcinku Ceglanej oraz łączniku Szkolnej i Poznańskiej. Trwają prace budowlane w ulicach: Koszalińska, Sadowa, Słupecka, Kołobrzeska i Kościelna. Lada dzień ruszą roboty przy ul. Prostej oraz budowie chodnika na odcinku ul. Bandurskiego. 

Galeria

zdjecie: 130540
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry