Zaprojektujemy obiekty małej architektury

Ada Gajek UMMarki

 3 czerwca 2022    12:45

Ogłosiliśmy przetarg na dokumentację projektową wraz z uzyskaniem zgłoszenia budowlanego.

Jesienią 2021 roku jedną ze zwycięskich inicjatyw w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego (MBO) zostało zadanie pn. "Łączą nas Czyste Marki - zakup i montaż 100 koszy na śmieci i stacji dla psów", które polega na montażu dodatkowych 75 śmietników oraz 25 psich stacji w przestrzeni publicznej miasta Marki.

Podpisaliśmy już umowy z Investim S.A. na dostawę 75 sztuk koszy ulicznych na odpady oraz z Betopro Paweł Kaczor, Jacek Kuś s.c. na dostawę 25 sztuk psich stacji.

Kolejnym elementem realizacji projektu MBO jest uzyskanie prawomocnego zgłoszenia budowlanego na budowę małej architektury. W związku z powyższym ogłosiliśmy przetarg na wykonanie tego zadania.

LINK DO PRZETARGU

Chętnych oferentów zapraszamy do składania ofert.

Poniżej przedstawiamy mapę z lokalizacjami małej architektury, która zostanie zamontowana w ramach MBO (75 szt. koszy oraz 25 szt. psich stacji) oraz 4 szt. dodatkowych koszy:

MAPA OBIEKTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY

Galeria

zdjecie: 130543
fot. 1
fot. 3
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry