Z pozoru to drobna sprawa, ale w praktyce może nawet uratować życie młodej osoby.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 3 czerwca 2022    15:30

Może nie są to najważniejsze sprawy dla funkcjonowania #PowiatWołomiński, ale z całą pewnością istotne dla Mieszkańców szukających pomocy w zakresie szeroko rozumianego zdrowia. Coraz częściej bowiem dzieci i młodzież wymagają wsparcia psychologicznego, co potwierdzają licznie prowadzone badania. Tu liczy się czas i możliwość szybkiego dotarcia do informacji np. o telefonach zaufania, wsparcia, itp. W tej sytuacji w pełni zasadnym jest, aby na głównej stronie Starostwa Powiatowego zafunkcjonowała specjalna ikona/odnośnik, gdzie znajdą się wszystkie niezbędne informacje o wsparciu psychologicznym dla dzieci i młodzieży na poziomie powiatu wołomińskiego, ale równie numery telefonów działających na terenie kraju. Starosta w odpowiedzi na naszą wspólną interpelację z radną #EwaRosa przychylił się do naszej inicjatywy i zadeklarował powstanie takiej ikony. Dziś jedynie przypominamy się w tej sprawie. Dodatkowo prosimy o zaktualizowanie harmonogramu pracy aptek na terenie naszego powiatu, który znajduje się na głównej stronie Starostwa, ponieważ jest on nieaktualny w kilku punktach, np. pracy aptek w niedzielę na terenie Marek. Bardzo często Mieszkańcy szukają pracujących aptek właśnie w niedzielę, ponieważ jest ich stosunkowo mało i pracują w ograniczonych godzinach.

#dlaMieszkańców #WspólnaSprawa

Galeria

zdjecie: 130546
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry