Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie Marek na spotkanie w CAF3

START:    9 czerwca 2022    18:00 CAF3, ul. Fabryczna 3

Monika Banaszek

 9 czerwca 2022    10:43

We czwartek 9 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się w CAF3 (ul. Fabryczna 3) ostatnie już w tym roku szkolnym spotkanie NGO z Ewą Czarkowską pełnomocnikiem ds współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Podczas spotkania będziemy gościć przedstawicieli Polskiego Forum Migracyjnego, którzy omówią  temat „Gdzie i jak pozyskiwać środki na działalność w aspekcie migrantów”

Porozmawiamy o sprawozdaniu z realizacji programu współpracy z NGO za rok 2021

Podzielimy się uwagami na temat elektronicznego składania wniosków na e-NGO.

Zastanowimy się w jaki sposób powinniśmy wybierać naszych przedstawicieli do Mareckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Zapraszamy.

Galeria

zdjecie: 130563
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry