Zabawa Świętojańska. Zapraszamy mieszkańców do wspólnej zabawy.

START:    24 czerwca 2022    16:00 Park Wolontariuszy przy ul. Sportowej

Monika Banaszek CAF3

 13 czerwca 2022    13:29

W piątek 24 czerwca wspólnie rozpoczniemy wakacje. Głównym wydarzeniem  będzie oczywiście zabawa w rytmie letnich przebojów, ale nie zabraknie także innych atrakcji. Między innymi warsztaty plecenia wianków, w których będziecie mogli zapozować do aparatu fotobudki czy też warsztaty plastyczne dla dzieci.

O klimat letnich dekoracji zadba Świetlica Środowiskowa „Chata”  wraz z innymi wolontariuszami. Uchodźcy z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w „Przystani Nadzieja” zadbają o przekąski, a dochód ze sprzedaży będzie wsparciem dla osób tam mieszkających. Swoje stoisko z atrakcjami przygotuje również Wodociąg Marecki - mówi Monika Banaszek z Wydziału Aktywności Lokalnej CAF3

Potańcówka będzie połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Podczas zabawy prowadzona będzie zbiórka na wsparcie naszego młodego markowianina 6-cio letniego Mateusza Kurlandy chorującego na rzadką chorobę genetyczną - miopatię miotubularną.
 

Już teraz zarezerwujcie termin w swoich kalendarzach

24 czerwca (piątek) od godz. 16.00

Czekamy na Was w Parku Wolontariuszy przy ul. Sportowej. Do zobaczenia!

Galeria

zdjecie: 130573
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry