Wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży na terenie powiatu wołomińskiego. Apteki w Markach.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 13 czerwca 2022    15:35

Wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży jest bardzo ważne, dlatego wspólnie z radną Ewą Rosą zabiegaliśmy, aby wszelkie informacje na temat takiego wsparcia na terenie naszego powiatu znalazły się w jednym miejscu, czyli na głównej stronie Starostwa. W sytuacjach kryzysowych czas ma znaczenie, szczególnie jeśli osoba potrzebująca szuka pomocy psychologicznej. Dziękujemy Panu Staroście #PowiatWołomiński za pozytywny odzew na naszą inicjatywę. Już niebawem strona Starostwa wzbogaci się o jakże cenne dla Mieszkańców informacje.

Dodatkowo zostanie zaktualizowany wykaz pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wołomińskiego (dni i godziny pracy). Szczególnie istotny w kontekście otwarcia aptek np. w niedziele.

Pod poniższym linkiem znajdziemy np. wszystkie apteki na terenie miasta Marki:

https://rejestrymedyczne.ezdrowie.gov.pl/…/public…

#dlaMieszkańców #radnyWerelich #WspólnaSprawa

Galeria

zdjecie: 130575
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry