Ścieżką rowerową z mareckiego parku do np. parku w sąsiedniej Zielonce.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 15 czerwca 2022    13:13

Dziś ten przejazd jest możliwy i to w pięknych okolicznościach przyrody wzdłuż rzeki Długiej. Są jednak miejsca, w których trzeba zejść z roweru i przeprowadzić go na drugą stronę ulicy, aby kontynuować wycieczkę rowerową. Te miejsca z całą pewnością nie należą do najbezpieczniejszych – ul. Ząbkowska oraz DW631 (droga wojewódzka) między rondem przy ul. Mareckiej, a obwodnicą Marek w Zielonce.

W sprawie przeprawy przez DW631 rozmawiałem z Grzegorzem Oblekowskim, dyrektorem Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie

Jest szansa, że w tym miejscu powstanie np. podziemny przejazd pod DW631, oczywiście na etapie kompleksowej przebudowy. W tej sprawie trwają rozmowy między #Mazowsze, a władzami Zielonki. Dla mnie osobiście realizacja tego przedsięwzięcia jest o tyle ważna, że wiem doskonale jak wielu Mieszkańców naszego miasta korzysta ze wspomnianej ścieżki rowerowej. Bezpieczny i komfortowy przejazd rowerem z Marek do Zielonki i dalej do Kobyłki będzie z całą pewnością dużą atrakcją i sposobem do aktywnego spędzania wolnego czasu dla naszych Mieszkańców, ale również #PowiatWołomiński.

#dlaMieszkańców #radnyWerelich #WspólnaSprawa

Galeria

zdjecie: 130584
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry