Biblioteka bezglutenowa

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 24 czerwca 2022    13:47

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka wzięła udział w drugiej edycji konkursu o tematyce celiakii i diety bezglutenowe.

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej zainicjowało akcję tworzenia bibliotek bezglutenowych. Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wiedzy na temat celiakii i diety bezglutenowej poprzez bezpłatne udostępnianie bibliotekom wydawnictw o tej tematyce.

W konkursie dla bibliotek, które chcą dołączyć do „bibliotek bezglutenowych”, jednym z zadań było wysłanie przepisu na wymyślone przez siebie danie bez glutenu.

W zamian za przepis na chlebek jaglano – gryczany nasza biblioteka otrzymała komplet książek oraz poradników na temat celiakii i diety bezglutenowej.

Zapraszamy do wypożyczania, a dla osób zainteresowanych możemy udostępnić przepis ☺️

Galeria

zdjecie: 130614

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry