Kurs języka polskiego - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Jakub Kwaśniewski OtwarteSerce

 1 lipca 2022    11:41

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Fundacja Otwarte Serce uzyskała dotację z Międzynarodowego Funduszu Sacre-Coeur na kursy języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy. Do projektu Fundacji dołączają się inne instytucje działające w mieście Marki. Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze - MSG wsparło projekt finansowo, Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego w dużej mierze pomógł przy rekrutacji uczestników kursu języka, a CAF3 udostępniło miejsce. To kolejne doświadczenie, że wzajemna pomoc i współpraca instytucji przynosi wiele dobrych korzyści. 
Kursy języka odbywać się będą w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu w siedzibie Fundacji Otwarte Serce przy ul. Spokojnej 9 oraz w Centrum Aktywności Fabryczna 3, przy ul. Fabrycznej 3.
Rozpoczynamy już 4 lipca! Zapraszamy!
Kontakt: 784 604 534 oraz 503 722 772.
Niebawem więcej informacji dot. konkretnych terminów.

Cały plikat widoczny tutaj:

https://www.otwarteserce.pl/wpis-961-kurs_jezyka_polskiego___razem_mozemy_wiecej

Galeria

zdjecie: 130638
zdjecie

Jakub Kwaśniewski

Koordynator projektów artystycznych w Fundacji Otwarte Serce, muzyk, organizator eventów, mieszkaniec Marek.

www.otwarteserce.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry