Kino Letnie powraca!

Emilia Wrzosek UMMarki

 4 lipca 2022    12:12

Już 7 lipca zapraszamy na pierwszy z ośmiu seansów kina letniego!

Tradycyjnie nasze spotkania będa odbywały się w Parku Miejskim. Królować będzie kino familijne, seanse rozpoczynamy o 20.30. Zapraszamy też na słodki poczęstunek, kawę i herbatę.

Kino inaugurujemy filmem "Czworo dzieci i Coś". To historia oparta na motywach powieści angielskiej zaliczanej do klasyki gatunku fantasy. Bohaterami są samotna matka z dwójką dzieci i samotny ojciec, także z dwójką dzieci. Rodzice serwują dzieciom wyjazd poza miasto, z dala od cywilizacji i internetu. Wspólny weekend ma być okazją do nawiązania przyjacielskich relacji, ale… no nie zaczyna się to dobrze.

Zaskoczone dzieciaki nie mają ochoty nawiązywać nowych znajomości, czują się wręcz oszukane. Cała czwórka mocno się od siebie różni nie tylko wiekiem, ale i usposobieniem. To też nie wróży dobrze tej znajomości.. Ale rodzinne relacje ratuje… Coś! I tutaj historia nabiera rumieńców a Piaskoludek okazuje się niezwykłym przyjacielem..

Zapraszamy na film dla całej rodziny!

Galeria

zdjecie: 130643
fot. 1
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry