Marki włącz się na wakacje! Holi święto kolorów!

Emilia Wrzosek UMMarki

 7 lipca 2022    11:21

Już 9 lipca zapraszamy na Holi Święto Kolorów! Nie zabraknie też warsztatów i atrakcji. Bądźcie z nami!

Ta zabawa jest dobrze znana w całej Europie i polega na obrzucaniu się bezpiecznymi kolorowymi proszkami wyprodukowanymi na bazie mąki, talku i naturalnych barwników. Pierwszy raz markowianie mogli uczestniczyć w tego typu imprezie w zeszłym roku podczas zakończenia wakacji, świetnie się bawiliście dlatego projekt powraca! Zabawa będzie trwała w Parku Wolontariuszy od 14.00 do 18.00, wstęp wolny. Kolorowe proszki będą wystrzeliwane co pół godziny: od 14.30 do 17.30.

Proszki posiadają certyfikaty świadczące o przebadaniu ich pod kątem norm unijnych. Są nietoksyczne i przyjazne dla skóry, niewybuchowe/niepalne oraz biodegradowalne.

Dodatkowo Esperymentalny weekend ! W ramach animacji odbędzie się bitwa wodna i warsztaty slime - bańkowe szaleństwa !

Nie zabraknie atrakcji jak malowanie buziek, mega bańki i dmuchańce. Na maluchy będzie czekał kącik z zabawkami i kocykiem. Na trochę starszych mieszkańców sprzęt sportowy - piłki, rakietki, hula hop, lina do przeciągania. Dla wszystkich spragnionych kawa, herbata i lemoniada.

Zapraszamy!

Załączniki:

holi kolory.jpg

Galeria

zdjecie: 130646
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry