Cykliczne spotkanie z Burmistrzem naszego miasta.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 7 lipca 2022    12:55

Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki rozmawialiśmy na tematy różne (o większych ratach kredytów, które musimy płacić również), ale oczywiście nie mogło zabraknąć tych, z którymi w ostatnim czasie zgłosili się do mnie Mieszkańcy naszego miasta.
???? Problemy z oświetleniem na ul. Sowińskiego i Jana Pawła II – mam nadzieję, że problem szybko zniknie.
???? Notoryczne podrzucanie śmieci i gabarytów na podwórko tzw. kamienic – teren zostanie objęty większą kontrolą, najprawdopodobniej poprzez miejski monitoring.
???? zalewanie łącznika ul. Dobrej i Jasińskiego – są szanse, że problem zostanie skutecznie rozwiązany przy okazji modernizacji ciągu ulic Popiełuszki/Wyszyńskiego/Jana Pawła II/Dobra, która nastąpi w przyszłym roku.
Projekt modernizacji wygląda bardzo obiecująco i choć nie zakłada zmian w organizacji ruchu, to rozmawialiśmy o potrzebie wprowadzenia kilku zmian w dalszej kolejności (mam spisane prośby Mieszkańców w tej kwestii).
???? Dodatkowo rozmawialiśmy o kilku indywidualnych sprawach, które w ostatnim czasie są w moim zainteresowaniu z uwagi na prośby Mieszkańców.

Bardzo dobre spotkanie.
#dlaMieszkańców #radnyWerelich #WspólnaSprawa

Galeria

zdjecie: 130649
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry