String Art w bibliotece

Tadeusz Markiewicz Biblioteka

 11 lipca 2022    11:58

Bezpłatne warsztaty dla dorosłych

Zapraszamy na kolejne BEZPŁATNE warsztaty dla dorosłych z cyklu Kreatywne wtorki z Akademią Sztuk Różnych. Tym razem zapoznamy się z techniką String Art. Odbędą się one 19 lipca w godz. 18.00-19.30.

Zachęcamy do udziału i zapraszamy do zapisów na warsztaty pod nr tel. 22/781-11-44.  Liczba miejsc ograniczona.

Na czym polega String Art?

String art to stosunkowo młoda i coraz bardziej popularyzowana sztuka rękodzieła, która polega na wyszywaniu/wyplataniu różnych obrazków z kolorowej włóczki, muliny lub nici na drewnie. Kontury wyplatanych wzorów najpierw nanosi się rysując konkretny wzór, a następnie wbija się  w kontur gwoździe, które stają się „stelażem” dzieła. Dzięki tej technice możemy w dziecinny sposób wykonać niezwykle, unikalne ozdoby do domu, biura lub po prostu zrobić komuś oryginalny i spersonalizowany prezent od serca.

 

Galeria

zdjecie: 130655
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry