"Pszczółka Maja. Mały wielki skarb"

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 13 lipca 2022    08:27

Zapraszamy na czwartkowy seans kina letniego. Początek o godz. 20.30. Bądźcie z nami!

W ubiegłym tygodniu, po rocznej przerwie, wróciliśmy do Parku Briggsów z wakacyjnymi seansami na wielkim ekranie. Dziękujemy za niesamowitą frekwencję! Zapraszamy na kolejny film – już w ten czwartek (14 lipca). O godz. 20.30 wyświetlimy film "Pszczółka Maja. Mały wielki skarb".

Dwójka skrzydlatych przyjaciół Maja i Gucio wylatuje z ula w poszukiwaniu nowych przygód. W czasie zabawy napotykają na swojej drodze tajemniczego wędrowca, który powierza ich opiece magiczną złotą pestkę. Okazuje się, że muszą dostarczyć ją do pałacu na sekretnym wzgórzu, do którego nie jest wcale tak łatwo się dostać, a na dodatek ich śladem podąża cała banda skrzydlatych opryszków... Przyjdź i zobacz jaką tajemnicę kryje złota pestka..

Zapraszamy!

Ps. Będą również słodki poczęstunek, kawa, herbata gratis. Na tych, którzy przyjdą odrobinę wcześniej, będą czekac leżaki. Dobrej zabawy!

Galeria

zdjecie: 130665
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry