Mała Scena MCER zaprasza - spektakl dla dzieci "TV Mupp Show"

START:    3 września 2022    12:00 Scena MCER, ul. Wspólna 40, Marki

Renata Sowińska MCER

 13 lipca 2022    12:16

Słynny reżyser Marcelini lubiący tortellini, nagrywa swój kolejny program TV MUPP SHOW. Niestety leniwe attore robią mu psikusa i nie przychodzą na plan zdjęciowy! Reżyser Marcelini odbiera telefon od swego Direttore, który każe mu natychmiast znaleźć nowe attore. Załamany Marcelini wraz ze wszystkimi Bambini na widowni ogłasza casting do TV MUPP SHOW. Kto sie pojawi? Co zaprezentuje i kto wygra casting? Zobaczcie sami!

„TV MUPP SHOW”, to spektakl muzyczno – lalkowy (technika: muppet), wypełniony zabawą, śmiechem i tańcem . Widzowie zarówno dorośli, jak i dzieci podczas spektaklu są zaangażowani w historię włoskiego reżysera Marcelliniego, a podczas Wielkiego Finału "TV Mupp Show" wspólnie tworzą muzykę i koncert na żywo!

Bilety dostępne w kasach MCER oraz na stronie Bilety24.pl.

Czas trwania: 50 min
reżyseria: Joanna Stanowska


w rolach głównych:
Reżyser Marcellini
Asystentka Grażyna
#Smok Obibok
#Boliząb
#Franek Kasztanek
#Diva Balbina
#Listonosz
#Rockman
Organizator: www.joartshow.eu
@joartshow

Serdecznie zapraszamy!

 

Załączniki:

tv mupp show1.png

Galeria

zdjecie: 130666
zdjecie

Renata Sowińska

Renata Sowińska jest marketingowcem z artystyczną duszą oraz entuzjastką skutecznej komunikacji i działań opartych na doświadczeniach użytkownika UX. Od ponad 2019 roku w Spółce Mareckie Inwestycje Miejskie odpowiada za działania promocyjne i marketingowe MIM, MCER oraz MKS Marcovii Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry