Marki włącz się na wakacje!

Ada Gajek UMMarki

 15 lipca 2022    13:29

Jak w każdy weekend zapraszamy całe rodziny do Parku Wolontariuszy przy ul. Sportowej. Od 14:00 do 18:00 w weekendy czekają na Was atrakcje i niespodzianki.

W sobotę będziemy samodzielnie malować t-shirty, każdy będzie miał okazję zrobienia jedynej, niepowtarzalnej bransoletki z charmsami. W ramach animacji zapraszamy na facepaintingowe szaleństwo! Nie zabraknie też atrakcji jak mega bańki i dmuchańce.

A w niedzielę dekorować będziemy materiałowe torby i nietuzinkowe broszki w różnorakich technikach. W ramach atrakcji udostępnimy stand fotograficzny i wypożyczymy kolorowe gadżety! Zrób sobie niezapomnianą fotkę z wakacji!

Dla wszystkich spragnionych kawa, herbata i lemoniada.

Zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 130672
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry