Film familijny "Wyrolowani"

Ada Gajek UMMarki

 26 lipca 2022    12:47

Zapraszamy do Parku Briggsów na wieczorny seans kina letniego!

W ten czwartek poznamy dwa niezbyt ogarnięte zwierzątka. Flumaki to uroczy gatunek zagrożony istnieniem. Ola i Olo to okrągłe istoty z prześwitem w środku, co upodabnia je bardzo do donatów. Niestety zwierzaki ciągle wpadają w kłopoty.. bo wszyscy uważają, że są kompletnie nierozgarnięte… Nagle okazuje się, że Ziemię czeka zagłada…Ale Ola i Olo wyruszają w podróż w czasie, dzięki której być może uda im się odwrócić bieg historii. Przyszłość, do której trafią okaże się jeszcze bardziej zakręcona niż ich czasy.  Ola i Olo muszą odnaleźć zaginionego naukowca, który podobno wie jak to wszystko odkręcić…. I ocalić świat.

Przed seansem zapraszamy na kawę i herbatę oraz słodki poczęstunek!

Galeria

zdjecie: 130707
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry