Zakończenie prac budowlanych związanych z przebudową chodnika przy ul. Bandurskiego w Markach

Tomasz Paciorek

 1 sierpnia 2022    12:18

W tym tygodniu powinny zakończyć się prace przy przebudowie chodnika przy ul. Bandurskiego w Markach. Mam tu na myśli uzupełnienie asfaltem pozostawionych przy wjazdach tzw. wcinek, które przez wiele tygodni przyprawiały o ból głowy okolicznych mieszkańców, a niektórym z nich uszczupliły także portfele z powodu urwanych misek olejowych czy uszkodzonych opon.

Prace rozpoczną się już 1 sierpnia, czyli w poniedziałek. Większość z nich będzie prowadzona późnym wieczorem i nocą, żeby nie utrudniać ruchu w tej części miasta. Prace będą prowadzone na odcinku od al. Piłsudskiego do sklepu Biedronka.

Załączniki:

bandurskiego.jpg

Galeria

zdjecie: 130713
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry