W czwartkowym kinie letnim "Pinokio"

Emilia Wrzosek UMMarki

 3 sierpnia 2022    09:04

Zapraszamy na wzruszającą historię  drewnianej lalki, która zamieniła się w chłopca.

"Pinokio" to znana na całym świecie historia o stolarzu Gepetto, który z magicznego kawałka drewna struga chłopca.. Tym razem w nowej odsłonie z 2020 r. i w doskonałej obsadzie aktorskiej.

Gepetto jest stolarzem, pewnego dnia w jego ręce wpada tajemniczy kawałek drewna, mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się magia. Natchniony struga małego drewnianego chłopca.

Postać ożywa. Okazuje się, że drewniany chłopiec potrafi robić to, co normalne dzieci mówić, śmiać się... Stolarz nadaje lalce imię Pinokio i traktuje go jak własnego syna. Ale chłopiec jest bardzo niesforny i wpada w kłopoty..a potem ucieka z domu. Zrozpaczony Gepetto wyrusza na poszukiwania..

 

Zapraszamy o 20.30 do Parku Briggsów, to wspaniała historia dla całej rodziny.

Galeria

zdjecie: 130717
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry