Nabór do Mareckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Monika Banaszek CAF3 UMMarki

 3 sierpnia 2022    14:48

Zapraszamy NGO do delegowania swoich przedstawicieli na II kadencję MRDPP

Do 9 września 2022 r. organizacje pozarządowe prowadzące działalność na terenie Miasta Marki mogą zgłosić kandydatów do Mareckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Każda NGO prowadząca działalność na terenie Miasta Marki może zgłosić tylko jednego kandydata do MRDPP.

 

Formularz zgłoszenia można złożyć :

1) listownie na adres siedziby Urzędu Miasta Marki, al. Marsz. J. Piłsudskiego 95 z dopiskiem „Marecka Rada Działalności Pożytku Publicznego”, przy czym, w tym przypadku decyduje data wpływu przesyłki do Urzędu,

2) przesłanie zdjęcia lub skanu odręcznie podpisanego zgłoszenia na adres: urzad.miasta@marki.pl,

3) za pośrednictwem:

a) Elektronicznej Skrzynki Podawczej,

b) ePUAP.

W przypadku zgłoszenia większej liczby kandydatów niż 6 zostaną przeprowadzone wybory do MRDPP. Wybory spośród wszystkich prawidłowo zgłoszonych kandydatów odbędą się podczas spotkania NGO w dniu 29 września 2022 r. o godz. 18.00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Marki al. Marsz. J. Piłsudskiego 95 w Markach.

Zarządzenie Burmistrza i karta zgłoszenia kandydata podana jest w załączeniu.

Galeria

zdjecie: 130718
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry