Bardzo proszę o ostrożną jazdę

Tomasz Paciorek

 3 sierpnia 2022    12:07

W nocy z wtorku na środę (tj. z 2 na 3 sierpnia br.) przy ul. Bandurskiego, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, została zerwana na długości od al. Piłsudskiego do Biedronki, po stronie numerów parzystych, warstwa ścieralna asfaltu.

Bardzo proszę o ostrożną i spokojną jazdę, szczególnie użytkowników pojazdów jednośladowych, gdyż na zerwanej nawierzchni są garby i liczne nierówności.

W miarę możliwości należy unikać przejazdu tą częścią miasta.

Utrudnienia będą trwały najprawdopodobniej do końca tygodnia. Prace budowlane w znacznym zakresie prowadzone są nocą.

Jeszcze raz apeluję o ostrożną jazdę!

Galeria

zdjecie: 130720
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry