Zostałeś w mieście w wakacje? Nie musisz się nudzić. CAF3 jest otwarty specjalnie dla Ciebie

Monika Banaszek CAF3

 4 sierpnia 2022    13:21

Nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu? Zatem przyjdź do Centrum Aktywności Fabryczna 3. Również w wakacje masz możliwość korzystania z Sali zabaw, kina oraz kuchni.

A co się działo w lipcu? Nudno nie było. W poniedziałki i wtorki odbywały się kursy języka polskiego dla osób z Ukrainy organizowane przez Fundację Otwarte Serce. To był bardzo intensywny kurs języka polskiego, kilka godzin tygodniowo. Projekt sfinansowany był z Międzynarodowego Funduszu Sacre-Coeur, wsparty finansowo przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze - MSG. Z CAF3 skorzystała również Fundacja Pomocna Ręka, która zorganizowała dla swoich podopiecznych warsztaty kulinarne oraz seanse filmowe. Co wtorek spotykała się grupa pań, których wspólną pasją jest malowanie obrazów metodą batiku. Codziennie odwiedza nas grupa młodzieży. Mieszkańcy korzystają z komputerów z dostępem do wi-fi. W lipcu wydaliśmy i przedłużyliśmy ważność ponad 1400 Mareckich Kart Mieszkańca.
 
15 lipca odbyło się w CAF3  uroczyste rozdanie nagród w konkursie FOTOGRAFICZNE DIAMENTY I edycja „Lubię wracać…” Konkurs organizowany był przez Szlifiernia Fotograficznych Talentów  Wydarzenie objęte było honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha. Przez tydzień trwała wystawa nagrodzonych zdjęć.

2 sierpnia odbyła się II edycja Wietrzenia Szaf organizowana przez panią Martę mieszkankę Marek podczas której kilkanaście pań skorzystało z okazji, aby wymienić się ubraniami i porozmawiać w luźnej atmosferze. Następna edycja Wietrzenia Szaf już 16 września!

W sierpniu zorganizowaliśmy dla Was wtorkowe seanse filmowe dla dzieci oraz młodzieży i dorosłych. Przygotowaliśmy kącik zabaw dla dzieci. Jeśli będziecie spragnieni to macie możliwość skorzystania ze źródełka Markowej Wody, którą zamontował nam Wodociąg Marecki.

Wakacyjne kino w CAF3

9 sierpnia (wtorek)

  • 10.00 "Rio"
  • 17.00 "Bajecznie bogaci Azjaci" (film od 13 r.ż.)

16 sierpnia (wtorek)

  • 10.00 "Rio 2"
  • 17.00 "Interstellar" (film od 12 r.ż.)

23 sierpnia (wtorek)

  • 10.00 "Ralph Demolka"
  • 17.00 "Hobbit: Bitwa pięciu armii" (film od 12 r.ż.)

30 sierpnia (wtorek)

  • 10.00 "Aladyn"
  • 17.00 "Avengers: Czas Ultrona" (film od 13 r.ż.)
     

CAF3 czynny jest w sierpniu od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 (poniedziałek, wtorek do 20:00, środy do 18:00, czwartki do 16:00 i piątki do 14:00). Zapoznajcie się z repertuarem, umówcie się ze znajomymi i odwiedźcie CAF3. Zapraszamy.

 

Galeria

zdjecie: 130724
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry