Kłopotliwe tiry na ul. Bandurskiego w Markach

Tomasz Paciorek

 18 sierpnia 2022    21:07

KŁOPOTLIWE TIR-y NA UL. BANDURSKIEGO W MARKACH ????????????

Niemal każdego dnia do przedsiębiorstwa REN mieszczącego się przy ul. Bandurskiego w Markach dojeżdżają samochody ciężarowe. Ulica nie jest w najlepszym stanie technicznym. Ma liczne ubytki i nierówności. Tiry pokonujące tę trasę nie zawsze dostosowują prędkość do warunków drogowych. To zaś powoduje hałas i drgania ziemi. Niektóre z domów mają popękany ściany.

Zwracam się z wnioskiem do Prezesa spółki REN o zaapelowanie do kierowców ciężarówek o wolniejszą jazdę. Jestem przekonany, że przyniesie on pożądany skutek. Do firmy nie ma możliwości dojechania inną trasą.

Galeria

zdjecie: 130753
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry