Marki włącz się na wakacje!

Emilia Wrzosek UMMarki

 19 sierpnia 2022    11:35

W ten weekend zapraszamy na warsztaty muzyczne, plastyczne i budowanie makiety miasta marzeń!

W sobotę warsztaty edukacyjne "Miasto Marzeń". Porozmawiamy na temat funkcji miasta, przestrzeni do wypoczynku i rekreacji. Obejrzymy satelitarną mapę miasta, zaznaczymy miejsca ważne dla dzieci, strefy dla mieszkańców.  Zapraszamy do budowy wspólnej makiety miasta marzeń.

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprosi na " Łapiemy lato" - warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat z instruktorami. W niedzielę warsztaty "Motyle - Witraże". W niedzielę odbędzie się interaktywne spotkanie z muzyką, słowem i gestem. Warsztaty muzyczne z elementami metody Batti Strauss i wspólnego muzykowania. W trakcie zajęć dzieci wybiorą się w niezwykłą muzyczną podróż po świecie, poznają rytmy afrykańskich bębnów, dźwięk azteckiego kija deszczowego, kolumbijskich marakasów oraz dowiedzą się jaki dźwięk wydaje tonblok, pieszczotliwie zwany bulgotką. Warsztaty zapoznające z grą terenową #kamyczki. Poszukiwanie kamyków ukrytych wcześniej przez animatorów.

Przez cały weekend na maluchy będzie czekał kącik z zabawkami i kocykiem, klocki i zabawy z chustą. Na trochę starszych mieszkańców sprzęt sportowy - piłki, rakietki, hula hop, lina do przeciągania. Dla wszystkich spragnionych, kawa, herbata i lemoniada.

Zapraszamy!

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu warsztatów w zależności od okoliczności i pogody.

 

Galeria

zdjecie: 130754
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry