Nie ma gdzie usiąść na przystanku Fabryczna 01 w kierunku Warszawy

Tomasz Paciorek

 25 sierpnia 2022    12:43

Niestety, oczekujący na autobus pasażerowie udający się do Warszawy nie mają gdzie usiąść. Mówię tu o przystanku przy al. Piłsudskiego 45 (przystanek Fabryczna 01 w stronę Warszawy).

Przedmiotowa ławka jest w tym miejscu - jak na każdym przystanku - bardzo potrzebna. Obecnie nie ma tam gdzie usiąść. Ludzie albo stoją, albo siadają na schodkach pobliskich sklepów.

Zainstalowanie miejsca do siedzenia dla oczekujących na autobus będzie dużym udogodnieniem dla mieszkańców naszego miasta.

Dlatego też zwróciłem się do Pana Jacka Orycha - Burmistrza miasta Marki z wnioskiem o zakup i zainstalowanie ławki dla pasażerów oczekujących na transport publiczny przy przystanku autobusowym Fabryczna 01 przy al. Piłsudskiego 45 - przystanek w kierunku Warszawy.

Jestem przekonany, że zakup ławeczki nie będzie dużym obciążeniem dla budżetu miasta, zaś dla samych mieszkańców znacznym udogodnieniem.

Galeria

zdjecie: 130767
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry