Pożegnaliśmy lato w rytmach reggae!

Emilia Wrzosek UMMarki

 29 sierpnia 2022    12:47

Dziękujemy, że pomimo zawirowań pogodowych, byliście z nami w Parku Briggsów!

Egzotyczne koniec lata już za nami. Bardzo cieszymy się, że ogromną popularnością cieszyły się aktywności zorganizowane dla Was. Jak co roku oblegane było Eko-Koło-Fortuny dzięki któremu dzieci i młodzież stale powiększają swoją wiedzę ekologiczną. Biblioteka Miejska zaprosiła na zajęcia z Makramy a dzięki warsztatom "Przygotuj się do szkoły" zorganizowanych przez Wodociąg Marecki wielu uczniów zyskało całkiem nowy ekologiczny przybornik na biurko.

Na terenie parku można też było skorzystać ze strefy relaksu, zbudować rakietę, pograć w badmintona czy poskakać na dmuchańcu. Prezentowana była wystawa plenerowa Elżbiety Dzikowskiej „Różne oblicza piękna, co robią kobiety, żeby się podobać”? Na scenie usłyszeliśmy piosenki ze spektaklu „Baśniowe Miasteczko Pana Andersena”, piosenki ze spektaklu „Olala” oraz utwory wykonane przez lokalnych artystów. Po burzy, która przerwała imprezę wystąpił zespól Sumana a po nim gwiazda wieczoru Mesajah, bardzo gorąco witana przez mieszkańców.

Dziękujemy, że z nami byliście zapraszamy za rok!

Galeria zdjęć

Galeria

zdjecie: 130774
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry