83. rocznica wybuchu II wojny światowej

Ada Gajek UMMarki

 1 września 2022    13:34

Oddaliśmy hołd bohaterom i ofiarom 1 września 1939 r.

1 września 2022 r. w Markach. o godz. 12.00 przy pamiątkowych tablicach na Skwerze Pamięci Narodowej spotkaliśmy się, by uczcić pamięć ofiar i obrońców II Rzeczpospolitej.

W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy, przedstawiciele środowisk senioralnych, uczniowie i władze miasta. Po krótkim przemówieniu przewodniczącej Rady Miasta Agnieszki Lużyńskiej, rys historyczny przedstawił Antoni Widomski, historyk i honorowy prezes OSP w Markach. Złożono kwiaty i rozpalono znicze.

Dziękujemy za udział w uroczystościach.

Galeria

zdjecie: 130782
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry