Wrześniowy biuletyn Marki.pl gotowy...

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 5 września 2022    14:38

...a w nim dwa w jednym - czyli bieżące informacje z miasta i zaproszenia na nadchodzące wydarzenia

W poniedziałek rano przyjechał z drukarni najnowszy numer naszego miejskiego biuletynu. Rozpoczynamy dystrybucję wersji papierowej, z wersją elektroniczną można się zapoznać już dziś LINK.  

Co znajdą Państwo we wrześniowym numerze?

  • zapraszamy do głosowania w Mareckim Budżecie Obywatelskim. Każdy z nas może zdecydować, na co wydamy w przyszłym roku 0,8 mln zł
  • zaczęliśmy nowy rok szkolny z rekordową liczbą uczniów. I z nadzieją, że wreszcie będzie spokojny
  • sprawdzamy, jakie inwestycje są realizowane na mareckich drogach, jak przebiegają i na co miasto ostatnio zdobyło dotacje
  •  nie zabrakło informacji sportowych – o tym, że pod dachem MCER będą regularnie grać najlepsze polskie szczypiornistki i o tym, jak idzie Marcovii w IV lidze piłkarskiej
  • strony Mareckiego Ośrodka Kultury i Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego są pełne zaproszeń na wrześniowe i październikowe wydarzenia. Przedstawienia, koncerty, wernisaże, ciekawe warsztaty, piknik militarny – będzie się działo!
  • mamy tez stronę dedykowaną seniorom, a w niej ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu.

Gazetę w wersji tradycyjnej można również bezpłatnie zabrać z ratusza, CAF3, MOK, MCER, bibliotek, OPS (Lisa Kuli 5A). Zapraszamy do lektury!

Galeria

zdjecie: 130790
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry