Co dalej z naprawą nawierzchni na ul. Piotra Skargi w Markach?

Tomasz Paciorek

 6 września 2022    11:03

Pod koniec 2021 r. została przeprowadzona inwentaryzacja koniecznych napraw nawierzchni ul. Piotra Skargi w Markach. Wiosną 2022 r. urząd zobowiązał się do wykonania spisanych kilka miesięcy wcześniej niedogodności. Niestety serwis nie został wykonany.

Zgodnie z wyjaśnieniem Pana Dariusza Pietruchy -zastępcy burmistrza miasta Marki, na naprawę ul. Piotra Skargi oraz na naprawę chodnika przy ul. Wspólnej przeznaczono 150 000 zł. Niestety, na dwukrotnie ogłoszony przetarg nikt się nie zgłosił. Ceny wzrosły średnio o 30-40 procent. Być może zwiększenie kwoty przeznaczonej na remont ulicy wyłoni wykonawcę, ale na to trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać...

Szczegóły dyskusji KLIKNIJ TUTAJ od 45 minuty i 28 sekundy.

 

Załączniki:

02.jpg

Galeria

zdjecie: 130792
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry