OTWARCIE PRACOWNI FILMOWEJ W MOK

START:    11 września 2022    13:00 Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego, ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki

Antonina Van Dessel MOK

 7 września 2022    10:22

MOK otwiera Pracownię Filmową. To nowa przestrzeń dla naszych mieszkańców

Jeżeli Waszą pasją jest robienie zdjęć, lubicie kręcić filmy, uwielbiacie bawić się kamerą lub gimbalem, to... nie może Was zabraknąć. 11 września otwieramy Pracownię Filmową Mareckiego Ośrodka Kultury. To nowa przestrzeń, w której będziecie mogli poznawać techniki filmowania i montażu oraz realizować własne pomysły filmowe. Udostępnimy nowoczesne sprzęty, a zajęcia poprowadzą doświadczeni instruktorzy.

Zapraszamy w Dzień Otwarty (niedziela, 11 września), podczas którego będziecie mogli zobaczyć nową pracownię, poznać naszą ofertę, a także popracować z ekranem ‘’green screen’’ i zrobić "perfekcyjne selfie’’ swoim telefonem lub przy użyciu naszego nowiutkiego Iphone’a 13 Pro. Być może uda nam się stworzyć razem ciekawy krótki film. To wszystko będzie wstępem do zajęć stałych, które rozpoczynamy we wrześniu. Od godz. 13.00 zapraszamy dzieci, od godz. 15.00 – młodzież i dorosłych.

Pracownię otwieramy dzięki dotacji Miasta Marki oraz grantowi z programu Konwersja cyfrowa domów kultury, finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Do zobaczenia!

Galeria

zdjecie: 130796
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry