3. pochówek dzieci nienarodzonych na mareckim cmentarzu

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 7 września 2022    13:37

7 września 2022 roku w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, parafii Świętego Izydora Oracza w Markach, pożegnaliśmy 39 dzieci nienarodzonych, zmarłych w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Po Mszy Świętej kondukt żałobny udał się na cmentarz parafialny. Dzieci spoczęły w Grobie Dziecka Utraconego.
Był to trzeci pochówek na mareckim cmentarzu. Pierwszy odbył się 28 grudnia 2017 roku, drugi 28 grudnia 2019 roku, wtedy do grobu złożono urnę z 31. dziećmi zmarłymi przed urodzeniem.
Wierzymy, że są One już w Domu Ojca jako istoty niewinne, równe aniołom.

Informacja: Marek Kroczek

Galeria

zdjecie: 130801
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry